Полірування та відновлення
деталей салону авто

 • Безпека
  Всі матеріали, що ми використовуємо, сертифіковані та екологічно чисті
 • Технології
  Застосовуємо технології провідних компаній у сфері догляду за автомобілями
 • Гарантія
  Абсолютно на всі види наших послуг надаємо 100% гарантію
 • Локація
  Зручне розташування, практично в центрі Києва, на Печерську
Полірування автомобілів

Відновлення салону авто
до заводського стану

Полірування деталей салону автомобіля вимагає профільних знань, навичок та наявності спеціалізованих засобів полірування та відновлення. Полірування пластикових деталей салону автомобіля дозволяє прибрати сліди зносу, подряпини та потертості. У випадку з глянцевими поверхнями, ця послуга повертає початковий блиск та рівність відтінків фарбування поверхні. Шкіряні та гумові елементи салону повертають свій яскравий зовнішній вигляд та початкову фактуру.

До елементів салону, до яких застосовується полірування пластику авто, відносять панель приладів, внутрішню сторону дверей, консоль, підлокітники, вставки під дерево і т.д. Алгоритм дій при поліруванні пластику авто виглядає так:

Полірування пластику авто

Усі поверхні салону повинні бути ретельно вимиті та очищені від слідів бруду чи інших субстанцій;
Покриття готуються – на них наносяться спеціальні суміші для глибокого очищення, які рівномірно розподіляють наступні засоби для чищення і суміші для полегшення процесу полірування.

Поверхні автомобіля ретельно поліруються, вручну або з використанням полірувальних машин. Завдяки роботі з найбільш професійним обладнанням досягається ефект неперевершеного блиску, який оновлює естетику внутрішнього антуражу машини і привносить до нього оновлення у вигляді матового блиску покриттів – і сидіння, і декоративні вставки виглядатимуть абсолютно по-новому;

Салон автомобіля протирається і вимивається спеціальними засобами для чищення. Завдяки використанню найбільш ефективних засобів для чищення, досягається швидкий і бездоганний ефект відновлення, оновлюючи всі поверхні автомобіля і повертаючи їм початковий блиск.

Для досягнення блискучих результатів рекомендується використовувати послуги професіоналів. Найкраща в Києві детейлігова студія Ceramic Pro Kyiv гарантує чудовий результат і бездоганний зовнішній вигляд вашого салону після полірування. У спектр послуг детейлінг студії включено полірування панелі авто, полірування сидінь, полірування пластикових елементів та полірування всього салону авто.

 • Безпека
  Всі матеріали, що ми використовуємо, сертифіковані та екологічно чисті
 • Технології
  Застосовуємо технології провідних компаній у сфері догляду за автомобілями
 • Гарантія
  Абсолютно на всі види наших послуг надаємо 100% гарантію
 • Локація
  Зручне розташування, практично в центрі Києва, на Печерську

Два раза обращался к ребятам, сделали все очень хорошо. Первый раз на детейлинг химчистку салона и полировку после покупки авто с США, второй раз - на полировку той же чёрной спустя полгода, но уже более зацарапанной, подошли очень грамотно и делали.

Андрей Маринич
Киев

Год назад сделал 4 слоя керамики на кузов, покрыл кожу в салоне, и диски. Время прошло, но машина как после первого дня! У меня черный цвет, и очень быстро припадает пылью, много чего перепробовал , пока не попал к ребятам. Реально машину стал мыть.

Сергей Мишин
Киев

Сделали в сентябре прошлого года покрытие автомобиля жидким стеклом и нанокерамикой. Результатом остался очень довольным. Благодаря покрытию лак стал гораздо тверже, устойчивый к мелким царапинам. Гидрофобные качества на высоте: на мойку гораздо.

Дмитрий Головащенко
Киев

Очень крутые ребята! От химчистки белого салона жена была в восторге! Теперь снаружи и внутри состояние нового автомобиля и возможно даже немного лучше. Очень рекомендую!

Олег Пивовар
Киев
Полірування автомобіля

Ціни на полірування та відновлення
деталей салону автомобіля

Вартість робіт залежить від ступеня, характеру пошкоджень та матеріалу поверхні

Точну вартість відновлення тієї чи іншої деталі важко визначити заздалегідь. Для цього, майстер детейлінг центру повинен обстежити пошкодження, визначити наскільки глибоко пошкоджено поверхню, тип поверхні та перелік необхідних матеріалів та робіт.

Для орієнтовної оцінки вартості полірування подряпини можна зв’язатися з нашим фахівцем і відправити фото пошкодження. Для визначення точної вартості відновлення пластику або інших деталей салону необхідно приїхати до нашої детейлінг студії у Києві, на Печерську.

Детейлінг центр

Фотогалерея

Химчистка
Карта проїзду
Детейлінг студія
Ceramic Pro Kyiv

Наша адреса на Печерську:
Київ, Залізничне шосе, 53

Карта проїзду

Наші номери телефонів:

+38(093)223-16-59

+38(073)045-69-23

Попередній запис