Полірування подряпин
у детейлінг студії

 • Безпека
  Всі матеріали, що ми використовуємо, сертифіковані та екологічно чисті
 • Технології
  Застосовуємо технології провідних компаній у сфері догляду за автомобілями
 • Гарантія
  Абсолютно на всі види наших послуг надаємо 100% гарантію
 • Локація
  Зручне розташування, практично в центрі Києва, на Печерську
Полірування автомобілів

Повне видалення подряпин з авто

Полірування подряпин на автомобілі –

ключове завдання для надання автомобілю блискучого зовнішнього вигляду та повної ліквідації дефектів ЛФП. Видалення подряпин на авто – це відповідальне завдання, яке вимагає професіоналізму та використання передових інструментів та засобів. Полірування є одним з найефективніших методів ремонту подряпин на кузові автомобіля без необхідності зафарбовувати пошкоджені місця автомобіля. Процес відбувається або вручну або за допомогою спеціалізованого обладнання – полірувальних машин. Це залежить від глибини подряпин.

Ручне полірування включає обробку поверхні автомобіля м’якою тканиною з використанням спеціалізованого поліролю. Сучасні детейлінгові студії застосовують найбільш прогресивні моделі поліролей, ретельно підбираючи їх залежно від властивостей покриття та характеристик матеріалу кузова машини.

Хоча видалення подряпин за допомогою спеціалізованих полірувальних машин не потребує особливих навичок, але потребує широкого практичного досвіду роботи з даним видом обладнання.

Способи полірування подряпин

Кваліфіковані фахівці виділяють два основні види полірування кузова автомобіля, що дозволяють прибрати подряпини:

 • Захисне полірування. Завдяки використанню цього методу можливо досягти унікального блиску поверхні машини, при цьому легко ліквідуються дрібні подряпини на кузові;
 • Абразивне полірування подряпин на авто з використанням професійних полірувальних паст – таким чином можна видалити не тільки подряпини, а й сколи, потертості та інші, найменші та непомітні пошкодження ЛФП, які легко піддаються видаленню без необхідності перефарбовувати автомобіль.

Професійне усунення подряпин справжніми професіоналами на авто коштує зовсім недешево, але при зверненні до професійної детейлінгової студії Ceramic Pro Kyiv, вдається досягти блискучого результату. Позбудьтеся глибоких подряпин швидко і легко за допомогою професіоналізму кращих детейлерів у місті.

Полірування подряпин

Що ми можемо

Якщо перед Вами постає питання, чи зможемо ми видалити подряпини з Вашого авто – подивіться відео полірування нижче. До нас звернувся Замовник, на автомобілі якого були дуже глибокі подряпини. На першому відео Ви можете побачити, наскільки подряпини були великими. На другому Відео Ви побачите результат після полірування подряпин авто нашим фахівцем. Слова зайві…

Відео ДО полірування подряпин

Відео ПІСЛЯ полірування подряпин

 • Безпека
  Всі матеріали, що ми використовуємо, сертифіковані та екологічно чисті
 • Технології
  Застосовуємо технології провідних компаній у сфері догляду за автомобілями
 • Гарантія
  Абсолютно на всі види наших послуг надаємо 100% гарантію
 • Локація
  Зручне розташування, практично в центрі Києва, на Печерську

Два раза обращался к ребятам, сделали все очень хорошо. Первый раз на детейлинг химчистку салона и полировку после покупки авто с США, второй раз - на полировку той же чёрной спустя полгода, но уже более зацарапанной, подошли очень грамотно и делали.

Андрей Маринич
Киев

Год назад сделал 4 слоя керамики на кузов, покрыл кожу в салоне, и диски. Время прошло, но машина как после первого дня! У меня черный цвет, и очень быстро припадает пылью, много чего перепробовал , пока не попал к ребятам. Реально машину стал мыть.

Сергей Мишин
Киев

Сделали в сентябре прошлого года покрытие автомобиля жидким стеклом и нанокерамикой. Результатом остался очень довольным. Благодаря покрытию лак стал гораздо тверже, устойчивый к мелким царапинам. Гидрофобные качества на высоте: на мойку гораздо.

Дмитрий Головащенко
Киев

Очень крутые ребята! От химчистки белого салона жена была в восторге! Теперь снаружи и внутри состояние нового автомобиля и возможно даже немного лучше. Очень рекомендую!

Олег Пивовар
Киев
Полірування автомобіля

Ціни на полірування подряпин

Вартість полірування подряпин залежить від глибини та розміру подряпин

Точну вартість полірування подряпин неможливо визначити заздалегідь. Для цього, майстер детейлинг центру повинен обстежити пошкодження, визначити наскільки глибоко пошкоджена поверхня, чи покрита фарба лаком і т.д.

Для орієнтовної оцінки вартості полірування подряпин можна зв’язатися з нашим фахівцем і відправити фото пошкодження. Для визначення точної вартості полірування подряпин необхідно приїхати до нашої детейлінг студії у Києві.

Детейлінг центр

Фотогалерея

Химчистка
Карта проїзду
Детейлінг студія
Ceramic Pro Kyiv

Наша адреса на Печерську:
Київ, Залізничне шосе, 53

Карта проїзду

Наші номери телефонів:

+38(093)223-16-59

+38(073)045-69-23

Попередній запис