Детейлінг студія

Полірування автомобіля у Києві

Експлуатація автомобіля неминуче пов’язана зі зносом поверхонь, втратою яскравості та блиску фарби, появою подряпин та потертостей. Професійні фахівці детейлінг студії Ceramic Pro Kyiv надають широкий спектр послуг з полірування авто, включаючи полірування фар, лакофарбового покриття, видалення потертостей та подряпин. Полірування проводиться строго згідно з регламентом та технологіями, розробленими передовими компаніями в області детейлінгу.

Полировка авто
 • Безпека
  Всі матеріали, що ми використовуємо, сертифіковані та екологічно чисті
 • Технології
  Застосовуємо технології провідних компаній у сфері догляду за автомобілями
 • Гарантія
  Абсолютно на всі види наших послуг надаємо 100% гарантію
 • Локація
  Зручне розташування, практично в центрі Києва, на Печерську
Наші послуги

Наші послуги
з полірування автомобілів

Детейлінг студія Ceramic Pro Kyiv — Повний комплекс послуг з професійного полірування авто в Києві

Полірування подряпин

 • від 700 грн

Полірування подряпин є найефективнішим способом видалення подряпин без фарбування
автомобіля

 • Оцінка глибини подряпини
 • Обробка засобом від іржі
 • Полірування із застосуванням абразивної пасти
 • Полірування неабразивною пастою

Полірування фар

 • від 800 грн

Полірування фар відновлює рівень освітлення дороги без заміни фар та ламп на нові

 • полірування та бронювання фар
 • усунення запітніння
 • полірування фар зсередини
 • шліфування фар

Полірування після фарбування

 • від 4500 грн

Для надання чарівного блиску та насиченості кольору автомобілю після фарбування необхідне полірування.

 • видалення пилу, бруду та знежирення
 • обробка абразивами
 • нанесення захисних покриттів
 • формування плівкового шару
Вартість полірування

Ціни на детейлінг полірування

Клас I Клас II
Міні седан 4000 грн. 5500 грн.
Седан 5000 грн. 6500 грн.
Позашляховик 6000 грн. 7500 грн.
Мінівен 7500 грн. 9000 грн.

 

Клас I – Профілактична
Клас II – Відновлююча

Основні аспекти та акценти полірування авто

Полірування авто – найважливіший аспект підтримки вашого залізного коня в чистоті та порядку. Профілактика захисту лакофарбового покриття автомобіля досягається тільки при професійному поліруванні, оскільки це комплексний процес, що вимагає практичного досвіду і кваліфікації, наявності спеціалізованих інструментів і високоякісних матеріалів.

Самостійне полірування може бути згубним для кузова вашого автомобіля. Використання непрофесійних і не призначених засобів для полірування можуть знищити лак і пошкодити фарбу вщент.

Результат професійного полірування досягається дотриманням технологічних процесів та ретельною підготовкою автомобіля до полірування. Кузов автомобіля – його “обличчя”, тому вкрай важливо максимально розкрити колір автомобіля і надати природного блиску, а не просто прибрати дефекти та подряпини.

Не шукайте винних. Шукайте засіб, щоби все виправити.

Генрі Форд

Основні види полірування

Профільними фахівцями виділяються 2 основні види полірування:

 • Відновлююче полірування автомобіля – використовується в тих випадках, коли потрібно відновити ЛФП машини після механічних пошкоджень, подряпин та дефектів фарбування;
 • Косметичне – використовується для надання естетичного зовнішнього вигляду кузову за допомогою видалення незначних подряпин, сколів та потертостей. Найчастіше проводиться відразу ж після покриття автомобіля фарбою або при проведенні передпродажної підготовки авто.

Технологія проведення полірування досить різна, проте є й схожі умови. Усі види робіт повинні проводитись у приміщенні, що спеціально підходить для цих цілей. Воно має бути чистим та сухим.

Крім іншого, є відмінності у роботі з автомобілями різних марок: європейські моделі автомобілів мають твердіше ЛФП (BMW, Skoda, Audi), а азіатські – м’якше (Toyota, Mazda, KIA).

Максимально ефективне полірування кузова машини доступне в найкращій детейлінг студії Києва — Ceramic Pro Kyiv. Завдяки наявності всіх необхідних інструментів та кваліфікованих фахівців, полірування елементів салону та кузова вашого залізного коня пройде блискавично, а ціна Вас приємно здивує.

Чесно і від душі

Не в наших правилах «поливати брудом» інших полірувальників, щоб вигородити себе. Але ми будемо не до кінця чесними, якщо не скажемо Вам прямо: «Ніколи не довіряйте полірування авто на простій мийці, як би Вас там не вмовляли. Ми не бачили, як там і що відбувається, брехати не будемо. Але те, що серед усіх наших клієнтів 60% тих, хто приїжджає до нас після полірування на мийці, це факт».

На відео автомобіль, який до нас приїхав після полірування на мийці. Як бачите, поверхня капота матова, у плямах та розводах. Спеціально для того, щоб показати різницю, майстер обклеїв невелику частину капота та відполірував цю ділянку. Результат полірування можете побачити самі.

Наша робота

Фотогалерея

Два раза обращался к ребятам, сделали все очень хорошо. Первый раз на детейлинг химчистку салона и полировку после покупки авто с США, второй раз - на полировку той же чёрной спустя полгода, но уже более зацарапанной, подошли очень грамотно и делали.

Андрей Маринич
Киев

Год назад сделал 4 слоя керамики на кузов, покрыл кожу в салоне, и диски. Время прошло, но машина как после первого дня! У меня черный цвет, и очень быстро припадает пылью, много чего перепробовал , пока не попал к ребятам. Реально машину стал мыть.

Сергей Мишин
Киев

Сделали в сентябре прошлого года покрытие автомобиля жидким стеклом и нанокерамикой. Результатом остался очень довольным. Благодаря покрытию лак стал гораздо тверже, устойчивый к мелким царапинам. Гидрофобные качества на высоте: на мойку гораздо.

Дмитрий Головащенко
Киев

Очень крутые ребята! От химчистки белого салона жена была в восторге! Теперь снаружи и внутри состояние нового автомобиля и возможно даже немного лучше. Очень рекомендую!

Олег Пивовар
Киев
Химчистка
Карта проїзду
Детейлінг студія
Ceramic Pro Kyiv

Наша адреса на Печерську:
Київ, Залізничне шосе, 53

Карта проїзду

Наші номери телефонів:

+38(093)223-16-59

+38(073)045-69-23

Попередній запис