Поклейка бронеплівки
на автомобіль

 • Безпека
  Всі матеріали, що ми використовуємо, сертифіковані та екологічно чисті
 • Технології
  Застосовуємо технології провідних компаній у сфері догляду за автомобілями
 • Гарантія
  Абсолютно на всі види наших послуг надаємо 100% гарантію
 • Локація
  Зручне розташування, практично в центрі Києва, на Печерську
Поклейка плівки

Бронеплівка на авто

Бронеплівка для вашого автомобіля – чудовий спосіб захистити лакофарбове покриття автомобіля від фізичних пошкоджень. Зокрема, сучасні види бронеплівки гарантують повний захист від сколів та тріщин – щільність та міцність плівки гарантує чудовий спротив пошкодженням лакофарбового покриття або скла.

Що захищають бронеплівкою

Передня частина кузова. Як правило, це бампер і капот, тому що вони зазнають ушкоджень найчастіше. На додаток до цього, бронеплівкою обклеюють тильну частину дзеркал, фари та зони під дверними ручками.
Не рідко бронеплівкою повністю обклеюють весь автомобіль. Так, пошкодження фарбування зводиться до нуля і після зняття плівки Ваш автомобіль виглядатиме як новий. Іноді потрібно обклеювання однієї деталі, наприклад: бампер, дах, двері, крила, лакові елементи дверей і т.д.

Властивості бронеплівки

Бронеплівка має відмінну стійкість до впливів навколишнього середовища, наприклад, град або вітер з піском. Сучасні види бронювання гарантують захист від ударів гострими предметами. Бронювальна плівка відмінно себе показує навіть при тривалій експлуатації. Сучасні технології дозволяють робити плівку стійку до ультрафіолету, що гарантує захист Вашого авто протягом десятиліть.

Плівка абсолютно прозора, відповідно зовнішній вигляд автомобіля не змінюється, але характеристики міцності збільшуються у десятки разів. Крім того, ці плівки мають підвищену стійкість до впливу агресивних хімічних засобів. Виробники добротних якісних плівок надають гарантію на 10 років. Обклеювання бронеплівкою авто виконується протягом одного робочого дня.

Для того, щоб підібрати правильну плівку та обклеїти авто — зверніться до нашого спеціаліста у детейлінг студії Ceramic Pro Kyiv у Києві.

 • Безпека
  Всі матеріали, що ми використовуємо, сертифіковані та екологічно чисті
 • Технології
  Застосовуємо технології провідних компаній у сфері догляду за автомобілями
 • Гарантія
  Абсолютно на всі види наших послуг надаємо 100% гарантію
 • Локація
  Зручне розташування, практично в центрі Києва, на Печерську

Два раза обращался к ребятам, сделали все очень хорошо. Первый раз на детейлинг химчистку салона и полировку после покупки авто с США, второй раз - на полировку той же чёрной спустя полгода, но уже более зацарапанной, подошли очень грамотно и делали.

Андрей Маринич
Киев

Год назад сделал 4 слоя керамики на кузов, покрыл кожу в салоне, и диски. Время прошло, но машина как после первого дня! У меня черный цвет, и очень быстро припадает пылью, много чего перепробовал , пока не попал к ребятам. Реально машину стал мыть.

Сергей Мишин
Киев

Сделали в сентябре прошлого года покрытие автомобиля жидким стеклом и нанокерамикой. Результатом остался очень довольным. Благодаря покрытию лак стал гораздо тверже, устойчивый к мелким царапинам. Гидрофобные качества на высоте: на мойку гораздо.

Дмитрий Головащенко
Киев

Очень крутые ребята! От химчистки белого салона жена была в восторге! Теперь снаружи и внутри состояние нового автомобиля и возможно даже немного лучше. Очень рекомендую!

Олег Пивовар
Киев
Поклейка плівки

Ціни на поклейку
бронеплівки на авто

Вартість поклейки бронеплівки на авто залежить від типу плівки та площі обклеювання

Точну вартість поклейки бронеплівки неможливо визначити заздалегідь. Вартість залежить від типу плівки, кількості деталей, які необхідно захистити, степені захисту (міцність), яку повинна мати плівка.

Для орієнтовної оцінки вартості поклейки бронеплівки, можна зв’язатися з нашим фахівцем та в телефонному режимі отримати повну консультацію щодо вибору та ціни бронеплівки, вартості обклеювання авто або окремо взятої деталі. Найкращий варіант – відвідати нашу детейлінг студію Ceramiс Pro Kyiv на Печерську.

Детейлінг центр

Фотогалерея

Химчистка
Карта проїзду
Детейлінг студія
Ceramic Pro Kyiv

Наша адреса на Печерську:
Київ, Залізничне шосе, 53

Карта проїзду

Наші номери телефонів:

+38(093)223-16-59

+38(073)045-69-23

Попередній запис