Озонування салону
автомобіля

 • Безпека
  Всі матеріали, що ми використовуємо, сертифіковані та екологічно чисті
 • Технології
  Застосовуємо технології провідних компаній у сфері догляду за автомобілями
 • Гарантія
  Абсолютно на всі види наших послуг надаємо 100% гарантію
 • Локація
  Зручне розташування, практично в центрі Києва, на Печерську
Детейлінг хімчистка

Чищення салону озоном

Як видалити запах не розбираючи автомобіль

Неприємний запах у машині – результат життєдіяльності бактерій, які з’являються в процесі експлуатації кондиціонера, від шерсті собак, інших, не видимих ​​неозброєним поглядом, забруднень в авто. Єдиний ефективний варіант видалення запахів – озонування салону авто. Щоб просто пояснити не вдаючись до подробиць хімії, в процесі озонування молекули озону взаємодіють із мікроорганізмами і повністю їх знищують. В результаті, озон знищує не тільки запах, але й самі причини його появи, будь то пліснява в кондиціонері, чи запах розлитого молока під сидінням. Озонування салону авто – це не маскування запаху шляхом розприскування ароматів, а саме видалення першопричини самого запаху.

Дезінфекція салону озоном

Останнім часом слово Дезінфекція щільно засіло в нашому побуті через ситуацію, що склалася з коронірусом. Але навіть незважаючи на COVID-19, дезінфекцію салону авто озоном бажано проводити не рідше, ніж раз на квартал. Автомобіль – це Ваш другий будинок, де Ви проводите значну кількість часу. Практично всі автомобілі обладнані кондиціонерами. Припливне повітря, перш ніж потрапити в салон, проходить через радіатор кондиціонера, який є ідеальним місцем для зростання та розмноження різних бактерій. З усім цим ідеально справляється наша послуга з дезінфекції. Озонування салону авто займе у Вас не більше однієї години часу, але заощадить багато часу в майбутньому. Детальну інформацію про Озонування салону авто у Києві, Ви можете отримати у менеджера детейлінг студії Ceramic Pro Kyiv.

 • Безпека
  Всі матеріали, що ми використовуємо, сертифіковані та екологічно чисті
 • Технології
  Застосовуємо технології провідних компаній у сфері догляду за автомобілями
 • Гарантія
  Абсолютно на всі види наших послуг надаємо 100% гарантію
 • Локація
  Зручне розташування, практично в центрі Києва, на Печерську

Два раза обращался к ребятам, сделали все очень хорошо. Первый раз на детейлинг химчистку салона и полировку после покупки авто с США, второй раз - на полировку той же чёрной спустя полгода, но уже более зацарапанной, подошли очень грамотно и делали.

Андрей Маринич
Киев

Год назад сделал 4 слоя керамики на кузов, покрыл кожу в салоне, и диски. Время прошло, но машина как после первого дня! У меня черный цвет, и очень быстро припадает пылью, много чего перепробовал , пока не попал к ребятам. Реально машину стал мыть.

Сергей Мишин
Киев

Сделали в сентябре прошлого года покрытие автомобиля жидким стеклом и нанокерамикой. Результатом остался очень довольным. Благодаря покрытию лак стал гораздо тверже, устойчивый к мелким царапинам. Гидрофобные качества на высоте: на мойку гораздо.

Дмитрий Головащенко
Киев

Очень крутые ребята! От химчистки белого салона жена была в восторге! Теперь снаружи и внутри состояние нового автомобиля и возможно даже немного лучше. Очень рекомендую!

Олег Пивовар
Киев
Озонування салону автомобіля

Ціни на озонування салону авто

Вартість озонування автомобіля залежить від типу автомобіля

Міні седан
600 /грн
 • Ціна на Озонування салону авто седана малого класу (приклади авто: Toyota Yaris Mercedes A-class Mini Cooper Smart...)
  Седан
  600 /грн
  • Ціна на Озонування салону авто седана стандартного класу (приклади авто: Toyota Corolla; Mercedes B С-class...)
   Позашляховик
   600 /грн
   • Ціна на Озонування салону авто класу позашляховик (приклади авто: Toyota Prado; Mercedes ML; Range Rover...)
    Мінівен
    600 /грн
    • Ціна на Озонування салону авто класу позашляховик (приклади авто: WV Multivan; Mercedes Vito; Citroen Jumpy...)
     Детейлінг центр

     Фотогалерея

     Химчистка
     Карта проїзду
     Детейлінг студія
     Ceramic Pro Kyiv

     Наша адреса на Печерську:
     Київ, Залізничне шосе, 53

     Карта проїзду

     Наши номера телефонов:

     +38(093)223-16-59

     +38(073)045-69-23

     Попередній запис

     Озонування

     Озонування салону автомобіля – це необхідна для надання салону автомобіля свіжості та чистоти процедура. Завдяки використанню цього методу хімчистки вдається відновити свіжість мікроклімату салону. Оскільки для якісного озонування салону машини потрібне спеціальне професійне обладнання, рекомендується звертатися до профільних фахівців. Вартість озонування авто найчастіше вище, ніж стандартний пакет хімчистки стелі автомобіля, тому дізнавайтеся ціну заздалегідь.

     Усунення неприємних запахів потребує використання спеціального іонізатора. Одним з найпопулярніших є іонізатор від компанії Karcher – він використовується саме для використання при хімчистці стелі авто.

     У процесі усунення неприємного запаху профільний фахівець може легко відновити початкову свіжість в салоні авто, позбавити його від забруднень і плям, надати естетичного вигляду.

     Озонування часто проводиться при чищенні стелі авто, так як неприємні запахи найчастіше піднімаються вгору, і їх поглинає покриття стелі. Якісне озонування автомобіля при митті стелі дозволяє позбавитися таких запахів:

     • Запах тютюну;
     • Запах залишків їжі;
     • Органіки, яка розкладається;
     • Вогкість;
     • Запахи від домашніх тварин.

     Детейлінгова студія Ceramic Pro Kyiv гарантує чудовий результат при зверненні. В арсеналі наших фахівців є провідні засоби очищення та інструменти, що дозволяють у найкоротші терміни виконати всі відповідні роботи з хімчистки стелі, озонування та інші завдання.

     Звертайтеся до нас вже сьогодні, наші ціни вас приємно здивують. Завдяки оптимізації процесу очищення та використання найсучасніших засобів, в салон вашого авто повернеться свіжість та естетика.