Хімчистка сидінь
в детейлінг студії

 • Безпека
  Всі матеріали, що ми використовуємо, сертифіковані та екологічно чисті
 • Технології
  Застосовуємо технології провідних компаній у сфері догляду за автомобілями
 • Гарантія
  Абсолютно на всі види наших послуг надаємо 100% гарантію
 • Локація
  Зручне розташування, практично в центрі Києва, на Печерську
Детейлінг хімчистка

Чищення сидінь автомобіля у Києві

Детейлінг хімчистка сидінь – безпечне чищення

Основна проблема чищення сидінь – це зіпсований матеріал. Якщо використовувати невідповідний розчин для чищення або вибрати неправильну концентрацію, результат може бути плачевним. Хоча і матеріал сидінь досить зносостійкий, згодом він втрачає свою міцність. І якщо підійти до хімчистки сидінь недбало, можна зробити непоправну помилку. Фахівець дітейлінг студії повинен насамперед приділяти багато уваги вибору правильного засобу для чищення сидінь авто. Важливо не зашкодити!

Бездоганний результат

Як будь-яка інша послуга в детейлінг студії, хімчистка сидінь виконується з максимально увагою до кожного міліметра поверхні. Зрозуміло, що будуть видалені всі плями, розведення та іншого роду забруднення. Але головне завдання полягає не тільки в тому, щоб повернути первісний вигляд, а й у тому, щоб захистити сидіння на майбутнє. Для цього, будь то хімчистка шкіряного салону або тканинного, Вам буде запропоновано додатково обробити сидіння особливим засобом, який має пило-, водовідштовхувальні властивості. Після такої обробки достатньо провести вологою ганчіркою по поверхні і навіть такі забруднення, як паста від ручки будуть з легкістю видалені зі шкіряного сидіння. Детальну інформацію про хімчистку сидінь у Києві, Ви можете отримати у менеджера детейлінг студії Ceramic Pro Kyiv.

 • Безпека
  Всі матеріали, що ми використовуємо, сертифіковані та екологічно чисті
 • Технології
  Застосовуємо технології провідних компаній у сфері догляду за автомобілями
 • Гарантія
  Абсолютно на всі види наших послуг надаємо 100% гарантію
 • Локація
  Зручне розташування, практично в центрі Києва, на Печерську

Два раза обращался к ребятам, сделали все очень хорошо. Первый раз на детейлинг химчистку салона и полировку после покупки авто с США, второй раз - на полировку той же чёрной спустя полгода, но уже более зацарапанной, подошли очень грамотно и делали.

Андрей Маринич
Киев

Год назад сделал 4 слоя керамики на кузов, покрыл кожу в салоне, и диски. Время прошло, но машина как после первого дня! У меня черный цвет, и очень быстро припадает пылью, много чего перепробовал , пока не попал к ребятам. Реально машину стал мыть.

Сергей Мишин
Киев

Сделали в сентябре прошлого года покрытие автомобиля жидким стеклом и нанокерамикой. Результатом остался очень довольным. Благодаря покрытию лак стал гораздо тверже, устойчивый к мелким царапинам. Гидрофобные качества на высоте: на мойку гораздо.

Дмитрий Головащенко
Киев

Очень крутые ребята! От химчистки белого салона жена была в восторге! Теперь снаружи и внутри состояние нового автомобиля и возможно даже немного лучше. Очень рекомендую!

Олег Пивовар
Киев
Хімчистка сидінь авто

Ціни на хімчистку сидінь

Вартість хімчистки сидінь автомобіля залежить від типу авто

Міні седан
800 /грн
 • Хімчистка сидінь седана малого класу (приклади авто: Toyota Yaris Mercedes A-class Mini Cooper Smart...)
 • Ціна вказана 'Від' і може змінюватись в залежності від забрудненості
  Седан
  800 /грн
  • Хімчистка сидінь седана стандартного класу (приклади авто: Toyota Corolla; Mercedes B С-class; Mazda 6....)
  • Ціна вказана 'Від' і може змінюватись в залежності від забрудненості
   Позашляховик
   800 /грн
   • Хімчистка сидінь авто класу позашляховик (приклади авто: Toyota Prado; Mercedes ML; Range Rover...)
   • Ціна вказана 'Від' і може змінюватись в залежності від забрудненості
    Мінівен
    800 /грн
    • Хімчистка сидінь авто класу позашляховик (приклади авто: WV Multivan; Mercedes Vito; Citroen Jumpy...)
    • Ціна вказана 'Від' і може змінюватись в залежності від забрудненості
     Детейлінг центр

     Фотогалерея

     Химчистка
     Карта проїзду
     Детейлінг студія
     Ceramic Pro Kyiv

     Наша адреса на Печерську:
     Київ, Залізничне шосе, 53

     Карта проїзду

     Наші номери телефонів:

     +38(093)223-16-59

     +38(073)045-69-23

     Попередній запис

     Хімчистка сидінь автомобіля

     Основні етапи та аспекти

     Якісна хімчистка сидінь авто – дуже важливий етап чищення салону машини. Завдяки використанню найбільш прогресивних засобів для чищення та інструментів, вдається досягти найвищої якості та свіжості в салоні вашого улюбленого автомобіля.

     Професійна хімчистка сидінь авто включає декілька основних етапів і методів. Методика хімічного чищення досить стандартна, при цьому кваліфіковані професіонали забезпечують чотири основні підвиди чищення:

     • Традиційне миття. Здійснюється професійними фахівцями. Цей тип миття вважається одним з найдешевших і оптимальних щодо рівня якості. Через низьку вартість, ця послуга займає перше місце за популярністю у світі. Час, який витрачається на повне сушіння салону автомобіля, суттєвий, але завдяки ретельній ручній роботі вдається досягти відмінної якості, свіжості та чистоти внутрішнього антуражу вашого автомобіля;
     • Парове очищення. Професійні детейлери широко використовують цей метод чищення задля досягнення найвищої якості очищення. Для роботи використовується парогенератор, що очищає сидіння парою під високим тиском. Повне висихання сидінь після обробки триває в середньому до 3 годин. Це універсальний метод очищення – паром можна очищати, власне, будь-які поверхні салону автомобіля;
     • Сухе очищення крісел автомобіля. Останнім часом стала надзвичайно популярна через короткий час, який потрібний на висихання салону, а також відмінний ефект при роботі зі шкіряними сидіннями. Активні речовини миючих засобів ефективно та делікатно видаляють будь-які види бруду. Основною перевагою цього виду очищення є тривалий ефект після процедури.

     Завдяки передовим технологіям та ретельному підходу, вдається досягти блискучих результатів, у такій послузі, як хімчистка сидінь. Кваліфіковані фахівці детейлінгової студії Ceramic Pro Kyiv гарантують найвищу якість очищення автомобіля, надаючи повний спектр послуг за даним напрямом та оптимальні ціни.

     Звертайтесь вже сьогодні та результати гарантовано Вас потішать. Ми знаходимося на Печерську, завдяки чому ви легко зможете дістатися до нас із будь-якої точки Києва. Весь спектр з хімчистки авто, Ви зможете переглянути перейшовши на нашу сторінку Хімчистка автомобіля.